Koncert Bożonarodzeniowy "Narodziła nam się dobroć"

2019-12-22 18:30
2019-12-22 20:30
Miejskie Centrum Kultury
Miejskie Centrum Kultury

Koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Płomienie z MDK nr 4 pod kier. Izabeli Grochowskiej oraz kapeli w składzie: Michał Stropa (akordeon), Maciej Drapiński (akordeon), Paulina Krakowian (skrzypce), Michał Kwaśniak (skrzypce), Krzysztof Biernacki (klarnet), Jacek Kwaśniak (perkusjonalia).
W tym magicznym i melancholijnym czasie Świąt Bożego Narodzenia Zespół Pieśni i Tańca Płomienie zaprasza Państwa do wigilijnego stołu tradycji. To niezwykle piękne spotkanie stanie się okazją do wędrówki po barwnym kalejdoskopie muzyki i tańców kilku regionów Polski. Podczas wspólnego świętowania usłyszą Państwo to, co w tym wyjątkowym czasie jest najpiękniejsze: radość oczekiwania, gwar wspólnego przeżywania, a także chwilę zadumy nad pustym miejscem przy stole. Widowisko przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i pastorałek wprowadzi Państwa w nastrój wspólnego przeżywania najpiękniejszych dni w ciągu całego roku.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl