Największy Dar - pokaz filmu

2019-12-13 20:00
Dom Jubileuszowy Wiatrak
Dom Jubileuszowy Wiatrak

"Jeśli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który nauczy nas kochać"!
Mówi się, że "bez przebaczenia, nie ma uzdrowienia".
Hiszpański reżyser Juan Manuel Cotelo , twórca kultowego filmu "Mary s Land. Ziemia Maryi" zabiera nas w podróż po odkrycie uzdrawiającej siły, płynącej z przebaczenia.
Czy ktokolwiek mógłby wyobrazić sobie kolejkę ludzi stojących do spowiedzi w kinie? Tak właśnie było po premierze filmu "Największy Dar"!
Ten film to pełne wzruszenia, prawdziwe historie ludzi z całego świata, którzy zmierzyli się z trudem przebaczenia. Niezwykle mocne świadectwa, które wydają się dla nas nie do wyobrażenia, a których bohaterowie to między innymi mistrz Francji w boksie, hiszpańska dziennikarka oraz były przywódca grupy terrorystycznej IRA.
Oprócz dawki wzruszenia, ciepłych emocji i humoru to również film "który naprawdę potrafi zmienić życie".
Czy w konfrontacji z brutalną przemocą, odejściem małżonki czy z zabójstwem jest możliwe przebaczenie?
Film ma charakter faublarno- dokumentalny. Oprócz warstwy dokumentalnej, można zobaczyć jak główny bohater filmu, czyli sam reżyser, w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem.
Cena biletu 10 zł - do nabycia w biurze Fundacji Wiatrak oraz pół godziny przed wydarzeniem. Jeśli Państwo obawiają się, że zabraknie biletów prosimy o rezerwację pod numerem telefonu: (52) 323 48 16
Zarezerwowane bilety należy odebrać przy wejściu do sali widowiskowej Fundacji Wiatrak najpóźniej o 17:45 w dniu seansu. W przeciwnym wypadku wracają do puli sprzedażowej.

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl