Tides From Nebula + ROSK - koncert

2019-12-05 21:00
Miejskie Centrum Kultury
Miejskie Centrum Kultury

Po trzyletniej przerwie nasz najbardziej znany instrumentalny zespół, Tides From Nebula, powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Będzie on nosił tytuł From Voodoo to Zen. „Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album” – mówi Maciej Karbowski. Pod koniec września Tides From Nebula wyruszyli w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Gościem na całej trasie będzie zespół ROSK.
ROSK zaistniał na polskiej scenie dzięki dobrze przyjętemu debiutowi z 2017 r., zatytułowanemu MIASMA. Po opowieści o zarazie i śmierci tysięcy przyszedł czas na opowieść o śmierci jednostki. Zespół nowym albumem snuje zupełnie inną historię o osamotnieniu, pustce i poczuciu straty oraz tworzy nową aurę, całkowicie odmienną od tej obecnej na debiutanckiej płycie.
Bilety dostępne w kasie MCK oraz online.

Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl