XVIII Międzynarodowy Turniej Oldbojów im. Andrzeja Brończyka o puchar prezesa K-PZPN w Bydgoszczy

2019-12-14 09:00
2019-12-14 19:00
HSW Immobile Łuczniczka
HSW Immobile Łuczniczka

Turniej organizowany jest cyklicznie od 2002 r. i każdorazowo cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno kibiców jak i samych  piłkarzy z całego kraju i zagranicy.
Do udziału w  XVIII  Turnieju Oldbojów im. Andrzeja Brończyka, tak jak w  latach  ubiegłych organizatorzy zaprosili  16 drużyn . Na parkiecie „Łuczniczki” zaprezentują się ekipy: czterokrotny zwycięzca „Olimpia” Grudziądz, Rhinos Hamburg,   FK Rese  Litwa, Polonia Luxemburg, Chrobry Głogów, Chemik Bydgoszcz, ŁKS Łódź, Zawisza 80,  PAAK Givova, Orla Wąsosz, Oldboy s Koszalin, Oldboy  Żuromin, Drzewiarz Oldboy  Rzeczenica,  Lech Rypin, Oldboy Radom, Oldboy   Świnoujście.
Do tradycyjnego już  meczu  pokazowego: „Przyjaciele Brończyka”- VIP-y /Goście ( ok. g.18.00)  zaproszono kolegów Andrzeja Brończyka, którzy występowali z nim na ligowych boiskach oraz miejscowych V-ipów , sponsorów i byłych gwiazd piłki nożnej.
Zaproszono min.: Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, Prezydentów Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego    i Michała Sztybla, Posła Jana Szopińskiego, Macieja Świątkowskiego, Stefana Majewskiego, Dariusza Bednarka, Andrzeja Szajne, Andrzeja Urbaniaka, Piotra Makowskiego,  Marka Leśniewskiego, Pawła Golańskiego, Rafała Niżnika, Zbigniewa Leszczyńskiego, Andrzeja Dawidziuka.
W zespole „Przyjaciół Brończyka” awizowany jest udział  m.in. Dariusza Durdy, Dariusza Pasieki, Mirosława Rzepy, Mariusza Modrackiego, Jacka Kota,  Sławomira Kempy,  Pawła Straszewskiego , Grzegorza Wódkiewicza , Roberta Matuszewskiego, Jarosława Brończyka, Franciszka Jarosza, Macieja Bierrwagena.
W trakcie turnieju  będą losowane tradycyjnie bardzo wartościowe nagrody  rzeczowe : rower, dresy, sprzęt sportowy, piłki oraz koszulki  sportowe.
Do Komitetu Honorowego  zaproszono: Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, Przewodniczącą Rady Miasta Monikę Matowską,  Prezesa KPZPN Eugeniusza Nowaka, Wiceprezesa CWZS Dariusza Bednarka.
Turniej organizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
Partnerzy Turnieju: Urząd Miasta Bydgoszczy, PZPN.
Organizator Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej
tel. kont 505045103 Leszek Płoszaj

Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl