Ciałoteka - warsztaty obecności

2019-12-08 14:00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Zajęcia skierowane są do osób zainteresowanych tematyką uważności, mindfulness, bodyfulness, sztuką codziennej obecności, performance'u, działań parateatralnych, a także do wszystkich, którzy chcą po prostu być, w tym momencie i miejscu.
Anna Niestatek – artystka dźwiękowa, wokalistka, dyrygentka. Poszukiwaczka indywidualnych, awangardowych form ekspresji wokalnej, dyrygentka Bydgoskiej Orkiestry Improwizowanej. Inspiracją w działaniach artystycznych jest dla niej metoda pracy „Voice and Body” Zygmunta Molika. Oprócz badań różnych technik improwizacji, łączenia pracy głosu i ciała, dotyka performance'u oraz działań intermedialnych. Współpracuje z wieloma muzykami sceny niezależnej oraz zespołami, m.in. Salimara, Ur Jorge. Tworzy także solowy projekt - fontAnna.
Autorka projektów :”Projektor głosu” oraz „Ritual Meeting”. Uczestniczka wielu warsztatów pracy z głosem, min. z Olgą Szwajgier, Brankiem Tadićem, Michałem Szerlągiem; oraz pracy z ciałem, min. z Natalią Iwaniec, Jackiem Owczarkiem, Andrzejem Woźniakiem czy Agnieszką Kryst. Uczestniczka „Laboratorium Technik Wokalnych” oraz „Powszechnej Improwizacji”.
ZAPISY (DO 5.12) pod adresem:
anna@wetmusic.pl
W wiadomości podaj: imię, nazwisko, numer telefonu oraz potwierdzenie wykonania przelewu.
Zapraszamy osoby powyżej 17 roku życia.
INWESTYCJA:
Do 26.11 - 40 ZŁ / BILET DWUOSOBOWY - 70 ZŁ
Od 27.11 - 50 ZŁ
Przy zapisie na dwa warsztaty CIAŁOTEKA + Pieśniowieść - spotkanie pieśniarskie (info: www.facebook.com/events/571117073642422/ )
BILET (do 26.11) = 70 zł /(od 27.11) - 80 zł

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl