Targi "Nasze Dobre '19" - Smaki Kujaw i Pomorza

HSW Immobile Łuczniczka
Targi
HSW Immobile Łuczniczka

Już 8 grudnia na bydgoskiej "Łuczniczce"  odbędą się największe tragi produktów regionalnych w kujawsko - pomorskim. Targi "Nasze Dobre '19" - Smaki Kujaw i Pomorza!
To nie lada okazja do spróbowania unikatowych, lokalnych produktów i przetworów, uzupełnienia spiżarni o lokalne wyroby oraz zakupu pysznych prezentów świątecznych ;)
Tegoroczna edycja to:
- kilkadziesiąt stoisk z lokalnymi produktami, a wśród nich m.in. stoiska piekarni, masarni, pasiek, wytwórni serów, producentów olejów, nabiału itp.
- najlepsze i unikalne smaki naszego województwa
- strefa biesiadna
- występy muzyczne
Podczas targów odbędzie się również kolejna edycja konkursu „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza”, w którym wyłonimy najlepsze produkty z naszego regionu.
Wystawcy będą mogli bezpłatnie zgłosić do konkursu jeden ze swoich produktów w wybranej kategorii:
* mięso i wędliny
* przetwórstwo
* pieczywo
* produkcja spożywcza
* cukiernictwo
* wody, napoje, soki
* nabiał
* restauracje - NAGRODA PUBLICZNOŚCI
Zwycięskie produkty wybierze jury w znakomitym składzie znanych, lokalnych kucharzy: Memo at Home by Rafał Godziemski, Instytut Sadkiewicza-Akademia Kulinarna Sadkiewicz, Kuchnia by Marcin Szukaj, Krzysztof Bielawski
Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe statuetki oraz CERTYFIKAT JAKOŚCI „Nasze Dobre”!
WSTĘP DLA ODWIEDZAJĄCYCH - BEZPŁATNY

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl