BiznesTrendy2019

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Konferencja
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Organizatorami wydarzenia są Pracodawcy Pomorza i Kujaw Związek Pracodawców oraz TANDEM Agencja Marketingowa Sp. z o.o. To już trzecia edycja konferencji, która skupia wokół siebie przedsiębiorców z regionu. Jest konferencją merytoryczną o szerokim zakresie tematycznym. Celem jest pokazanie najciekawszych trendów we wdrażaniu strategii biznesowych, wynikających z doświadczenia zarówno globalnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Tegoroczne spotkanie poprowadzi gość specjalny – Roma Gąsiorowska, a wykładowcami są m.in. Andrzej Blikle i Katarzyna Kłosińska. Uczestnicy będą mieli okazję zaczerpnąć wiedzy z dziedziny marketingu, a także strategicznego zarządzania firmą. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie biznestrendy.biz.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl