Wolność przez pryzmat - wystawa fotograficzna w Wieży Ciśnień

2019-11-10 19:30
Wieża Ciśnień - Muzeum Wodociągów
Wieża Ciśnień - Muzeum Wodociągów

W ramach Bydgoskiego Roku Wolności zapraszamy na wernisaż projektu performatywno-fotograficznego pn. ”Wolność przez pryzmat – tworzyMY kulturę”. Na wystawie prezentowane będą prace powstałe podczas ostatnich trzech miesięcy plenerów artystycznych – ich hasłem przewodnim było poszukiwanie różnych aspektów wolności człowieka.
Projektu „Wolność przez pryzmat - tworzyMY kulturę" to interdyscyplinarny projekt artystyczny, który łączy w sobie performance, teatr oraz sztukę filmową i fotografię. Jego głównym celem jest pokazanie różnych aspektów wolności człowieka, związanych z nią dylematów i odpowiedzialności.
W projekcie wzięli udział bydgoscy miłośnicy fotografii, którzy doskonalili się pod okiem Adama Juszkiewicza, znanego szerzej jako Fotograf Bydgoski.
W niedzielę, 10 listopada odbędzie się finał projektu – w Wieży Ciśnień odbędzie się wernisaż wystawy ”Wolność przez pryzmat – tworzymy kulturę” – na wystawie zobaczyć będzie można zobaczyć zdjęcia z plenerów i performance na żywo.
Wstęp wolny.  Wernisaż odbędzie się o godz. 18.00
Projekt współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl