Kat & Roman Kostrzewski - Trasa Popiór

2019-11-03 22:00
Estrada Stage Bar
Estrada Stage Bar

1 marca światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór”. Z tej okazji odbywa się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo.
Po jej pierwszej, wiosennej części mamy przyjemność zaprosić Państwa na jesienną odsłonę Popióra na żywo. Mamy nadzieję, że przybędziecie równie licznie i że większość z Was zdążyła już się zapoznać z nowymi dźwiękami.
Płyta „Popiór” jest dostępna tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.
bilety kolekcjonerskie (50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu):
– Cartridge Center, Dworcowa 66, godz: 10-18
– Park 17 centrum zabaw i trampolin, Chodkiewicza 17, godz: 10-21
– Parzymy Tutaj, Długa 61, godz: 8-20
– klub Estrada, w dniach i godzinach otwarcia
– sieć Goout 50 zł – goout.net/pl/bilety/kat-and-roman-kostrzewski/moff/
Bilety kolekcjonerskie dostępne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).
Po rozłamie w zespole KAT, Roman Kostrzewski i Irek Loth powołali do życia, jak sami mówią, spadkobiercę katowskiej twórczości. Zespół powstał w 2004 roku w Katowicach, kultywując tradycje legendarnego KATA. Repertuar koncertowy zawiera stare kompozycje z takich płyt jak 666, Oddech Wymarłych Światów, Bastard czy Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach oraz nowe, autorskie kompozycje z płyt Biało-Czarna i wydanego w marcu 2019 roku Popióra, przed którego nagraniem zespół opuścił Irek.
Obecny skład zespołu przedstawia się następująco:
Roman Kostrzewski – wokal
Michał Laksa – bas
Krzysztof Pistelok – gitara
Jacek Hiro – gitara
Jacek Nowak – perkusja

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl