PAMIĘĆ MIASTA - OPOWIEŚĆ O KANALE BYDGOSKIM

2019-10-01 12:00
STAN UŻYTKU
STAN UŻYTKU

Kanał Bydgoski to jeden z najciekawszych zabytków poprzemysłowych naszego miasta. Zapraszamy na prezentację multimedialną i ciekawą opowieść o historii tego miejsca.
Prezentacja o Kanale Bydgoskim została przygotowana przez niedawno założoną firmę Projekt Zabytek i przeniesie nas w czasy świetności tego cudownego obiektu hydrotechniki.
Podczas spotkania zostanie przedstawiona historia zarówno starego, jak i nowego Kanału Bydgoskiego oraz jego najbliższego otoczenia. Ponadto usłyszymy o teraźniejszych losach tej drogi wodnej.
Dodatkowo nasza opowieść o Kanale Bydgoskim zostanie poprzedzona dyskusją o zabytkach poprzemysłowych.
Prowadzenie: Marta Bukolt / Projekt Zabytek

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl