FryMARK bydgoski

2019-10-20 14:00
Bydgoskie Centrum Finansowe
Bydgoskie Centrum Finansowe

fryMARK to cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem – spotykamy się w każdąvniedzielę w samym centrum Bydgoszczy w bydgoskiej Kamienica 12 przy ul. Poznańskiej 12 w Bydgoszczy gdzie od godziny 10 do 14 możecie skorzystać z licznych degustacji, pobawić się smakiem, odkryć nowe produkty i upodobania swoich kubków smakowych oraz zrobić zakupy u lokalnych gospodarzy i twórców. Co znajdziecie na Fry? Zdrowe, pyszne i wartościowe jedzenie. Pieczywo tradycyjne i dla diet eliminacyjnych, wypieki i słodycze (również dla cukrzyków, GF, bez jaj), wybór nabiału koziego i krowiego (mleka, sery, jogurty, podpuszczkę), duży asortyment wędlin, kiełbas, mięsa eko. Miody, warzywa, owoce i ich przetwory, przyprawy z całego świata, herbaty mistrzowskie, masło klarowane z Bieszczad, pełno zieleniny, jajka, dania dla wegan i wegetarian, gotowe obiady na wynos i na miejscu (na ciepło i na zimno), najlepszą kawę w mieście. I wiele, wiele innych...

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl