Rajd Pojazdów Klasyków "Droga ku Wolności"

2019-09-21 09:00
2019-09-21 15:00
Bydgoszcz, Bydgoszcz
Pozostałe

Towarzystwo Polsko - Niemieckie, Miasto Bydgoszcz, Młodzi Militarni oraz Bydgoskie Klasyki Nocą, zapraszają na I Rajd Turystyczno-Historyczny Pojazdów Klasycznych pod tytułem "Droga ku Wolności".
Nazwa Rajdu jest nieprzypadkowa, włączając się w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości chcemy pokazać miejsca oraz przybliżyć historię Bydgoszczy i okolic w czasach najnowszych.
W rajdzie mogą wziąć udział pojazdy, których produkcja rozpoczęła się przed 1989 rokiem oraz pojazdy dopuszczone przez organizatora.
Rejestracja w rajdzie odbywa się przez stronę www.bydgoskieklasyki.pl
Koszt udziału w rajdzie to 50zł od załogi. Płatne do 15 września na konto Stowarzyszenia:
Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki
numer Konta: 90 1090 1072 0000 0001 4287 7948
Tytułem: Darowizna na działalność stowarzyszenia - rajd
WAŻNE:
Rajd organizowany jest przez Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki przy współpracy z Towarzystwem Polsko Niemieckim w Bydgoszczy przy wsparciu finansowym Miasta Bydgoszczy. Ze względu na wartości historyczno-edukacyjne rajdu, uczestnicy rajdu zgadzają się na zabranie maximum 2 pasażerów, uczniów liceum z Polski i Niemiec, którzy będą pomagać załodze w rajdzie.
Plan Imprezy:
8:00 - Zbiórka uczestników.
8:05 - Odprawa techniczna Aut
9:00 - Start pierwszej załogi, następne w odstępach 1 minuty
14:00 - Uroczyste zakończenie Rajdu w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Gdańska 5, Bydgoszcz.
Długość rajdu około 70km
Uczestnicy Rajdu zobowiązaniu są do posiadania aktualnego badania technicznego, ważnego ubezpieczenia OC oraz przestrzegania przepisów o ruchu drogowym.
Szczegółowy regulamin rajdu dostępny będzie w późniejszym terminie.
Rejestracja w formularzu na stronie bydgoskieklasyki.pl
forms.gle/DWQYM354pFqf5P2u8

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl