CDI KB Beach City Games vol.1

Wakepark
Wakepark

Informacje od Organizatora:
Zawody indywidualne w cross treningu jakich w naszym mieście jeszcze nie było! Polem bitwy będzie Wakepark Bydgoszcz zlokalizowany w największym parku miejskim w Polsce - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Park oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km i jest idealny do aktywnego wypoczynku i relaksu blisko natury.
Plaża? Woda? Las? Jednym słowem - nieograniczone możliwości. Bądźcie gotowi na wszystko i pokażcie na co Was stać.
Dajemy Wam do wyboru cztery różne kategorie: Man RX, Man Scaled, Man 35+, Woman Scaled. Poziom trudności i wymagania będą ściśle określone przed zawodami.
Zawody organizowane przez  As Box, ul. Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz.
Zgłoszenia do zawodów wysyłamy na adres mailowy: info@asbox.pl do 7 września 2019 r. W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko osoby startującej, klub, kategorię oraz rozmiar koszulki. W wiadomości zwrotnej wyślemy numer konta do przelania opłaty startowej, która będzie wynosić:
- 79zł do 25 sierpnia 2019 r.
- 99zł od 26 sierpnia do 7 września 2019 r.
Gwarantujemy świetną atmosferę, wymagające treningi, atrakcyjne nagrody i afterparty. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kategorię specjalną „Beach Body 2019” dla najlepiej wyglądających zawodniczek i zawodników! Czy ktoś z Was da radę zdobyć podwójną koronę? Przekonamy się już 14 września!

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl