Przeźrocza Festiwal Filmowy 2019: "6...5...4...3... Na ulicy"

2019-09-26 17:00
2019-09-26 19:00
Kino Orzeł
Kino Orzeł

„6...5...4...3... Na ulicy”, reż. Robert Kowalski, film dokumentalny, 2018, 47 min.
Portret polskich protestujących, którzy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy w Polsce. Film opowiada o aktywistycznej ulicy. O akcjach, w których brały udział tysiące ludzi, ale także o protestach samotnych, jednoosobowych. Jedną z bohaterek dokumentu jest Beata Katkowska: „Wierzę w Konstytucję, nawet mam ją w torebce, noszę przy sobie zawsze”.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl