RunBudlex 2019

2019-09-15 16:00
Planty nad Starym Kanałem Bydgoskim
Planty nad Starym Kanałem Bydgoskim

BYDGOSZCZ - Informacje o biegu - RunBudlex 2019 – 15 września 2019 r.

Szukacie sportowych emocji?
Jesteście gotowe na niesamowity klimat najpiękniejszego bydgoskiego biegu?
Zapraszamy na kolejną edycję Run Budlex for Women.

To jedyny w Bydgoszczy bieg tylko dla Pań.

Pięciokilometrowa trasa poprowadzi malowniczymi duktami Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim, w samym sercu miasta. Dystans nie jest zbyt długi. Pozwala na start tak doświadczonym biegaczkom, jak i początkującym zawodniczkom.

Spodziewamy się, że w tegorocznej edycji imprezy weźmie udział ponad 500 uczestniczek. Każda z nich otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową biegową koszulkę, a na mecie piękny medal. Oczywiście będą też nagrody w kategoriach wiekowych.

Impreza będzie miała rodzinny charakter. Na miejscu przygotowaliśmy nie tylko atrakcje dla zawodniczek, ale także masę niespodzianek dla licznie przybywających dzieci oraz Panów występujących tym razem wyłącznie w roli kibiców.

Do zobaczenia na trasie!

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl