Kawiarnia Literacka- gość: w cyklu Osobowości Świata Kultury- AGATA PASSENT

2019-09-12 20:00
Dom Kultury Modraczek
Dom Kultury Modraczek

Kawiarnia Literacka- gość: w cyklu Osobowości Świata Kultury- AGATA PASSENT - mieszkająca w Warszawie dziennikarka, stała felietonistka miesięcznika "Twój STYL" (od 1996 r.) i współprowadząca program telewizyjny o literaturze Xięgarnia. Germanistka, ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda w Cambridge, USA oraz studia na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka książek: Dziecko? O matko!, Kto to Pani zrobił?, Stacja Warszawa, Miastówka, Long live the palace!, Jest fantastycznie, Podręcznik obytego Polaka, Olbiński opera. Córka Agnieszki Osieckiej, autorki ponad dwóch tysięcy piosenek i Daniela Passenta, wybitnego felietonisty, dziennikarza oraz byłego ambasadora w Chile, wnuczka pianisty i kompozytora Witolda Osieckiego oraz mama dwóch chłopców. Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.
Spotkanie poprowadzi: W.Barbara Jendrzejewska

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl