Pro8l3m x Włodi /// Dont Stop Festival

2019-09-06 23:59
Wakepark
Wakepark

Agencja DON'T STOP wraz z Wakepark Bydgoszcz zaprasza już 6 września na pierwszą edycję DON'T STOP Festival.
Podczas wydarzenia po raz pierwszy w Bydgoszczy premierowo wystąpi zespół PRO8L3M z najnowszym materiałem "Widmo". Nie zabraknie także klasyków z wcześniejszych wydawnictw zespołu.
Drugim headlinerem będzie natomiast legenda polskiego hip-hopu - Włodi. Publiczność przed występem ikon polskiej sceny rapowej rozgrzeją: bydgoski raper Hubert W. w duecie z Dj Te , a także pochodzący z Jastrzębia Zdrój raper Barto'cut12 wraz z Peepz'em.
Bilety: going.pl/dont-stop-festival
Drzwi: 18:30
Wstęp: 16+
Partnerem festivalu jest Miasto Bydgoszcz. Wydarzenie odbywa się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl