Wystawa Miasto jak z Bajki 4 - Bydgoszcz na starej pocztówce

2019-08-11 15:00
Stary Rynek
Stary Rynek

11.08  kolejna Niedziela Handlowa w Śródmieściu. Tym razem pod znakiem MALARSTWA I FOTOGRAFII. Będziemy jednym z wystawców podczas wystawy prac i pleneru malarskiego na płycie Starego Rynku. Tym razem największe jak do tej pory powiększenia - 60x40 cm. Można będzie obejrzeć detale hali targowej czy nieistniejących Teatru Miejskiego, Cafe Bristol czy Zachodniej Pierzei Starego Rynku.
Podczas Niedzieli Handlowej w Śródmieściu będą różne atrakcje tematyczne. Do tego Frymark, śniadanie na trawie w Parku Kazimierza Wielkiego, czy Dni Włoskie na Jatkach. Będzie można też zrobić zakupy – wiele sklepów pomiędzy ulicą Długą i Dworcową będzie tego dnia specjalnie otwartych.
Pocztówki pochodzą z kolekcji Anny Perlik-Piątkowskiej i Pawła Piątkowskiego.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl