III edycja wycieczki "Ster na Bydgoszcz ... a Wisłą do Fordonu!"

2019-06-23 16:00
2019-06-23 19:00
Bydgoszcz, start: Rynek w Fordonie
Turystyka

Fordon, obecnie część Bydgoszczy, to nadwiślańskie miasteczko o prawie 600 letniej historii. Przewodnik Damian Rączka po raz trzeci poprowadzi wycieczkę, której głównym motywem będzie Wisła oraz jej znaczenie i wpływ na historię Fordonu i okolic. Na uczestników czeka wiele ciekawostek i pasjonujących wątków, a także pięknych widoków oraz wiślana bryza oczywiście. Start o godz. 16.00 na Rynku w Fordonie, następnie przejście nad Wisłę, a potem w górę rzeki do mostu. Przewidziany czas wędrówki ok. 3 godziny.
Wstęp wolny.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl