Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz

2019-06-09 21:00
Eljazz
Eljazz

Paweł Izdebski w duecie z pianistką Kasią Mazurkiewicz po raz pierwszy odwiedzi Bydgoszcz ze swoim kameralnym, intymnym koncertem. Zachwyci Wasze uszy nie tylko znanymi już z YouTube coverami ulubionych piosenek, ale przede wszystkim starymi i zupełnie nowymi piosenkami autorskimi; niektóre z nich usłyszymy w mniej akustycznej aranżacji na nowym albumie Pawła Izdebskiego, który wkrótce się ukaże!
Przy akompaniamencie pianina, gitary akustycznej i elektrycznej oraz ukulele, z gościnnym udziałem harmonijki, odpłyniemy w magiczny świat, jaki tworzą dla nas ci niezwykli muzycy.
Paweł Izdebski – Wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny: Bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary.
Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA.
W 2017 wydał swoją EPkę pt. „Książę Naiwności”, a obecnie pracuje nad pierwszym długogrającym albumem.
Wokalista Studio Accantus. Od czerwca 2018 r. aktor w spektaklu „Once” wystawianym przez Teatr Muzyczny Roma.
* Jest leworęczny
* Przez pół roku był w reprezentacji Polski w w strategicznej grze komputerowej StarCraft:Broodwar
* Pierwszy utwór, jaki zagrał w swoim życiu, to „Smells Like Teen Spirit” zespołu Nirvana.
* 3 razy rzucał studia, za każdym razem z powodu muzyki
Kasia Mazurkiewicz - Absolwentka klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera oraz klasy skrzypiec w POESM nr 1 w Warszawie. Ukończyła z Wyróżnieniem czteroletni kurs Improwizacji Fortepianowej w Fundacji "Bednarska" w klasie prof. S. Esztenyiego. Laureatka nagród takich jak Nagroda Specjalna dla Akompaniatora na Festiwalu Piosenki Jeremiego Przybory w Kutnie, Nagroda Specjalna im. Konstantego Przybory, czy Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą aranżację na Festiwalu Piosenki Musicalowej im. Georga Gershwina. Jest członkiem zespołu Studio Accantus.
Bilety: 35zł
W dniu koncertu 40zł
Dostępne na KupBilecik.pl >> www.kupbilecik.pl/impreza-37792-pawel.izdebski..kasia.mazurkiewicz.bydgoszcz.html
Liczba miejsc ograniczona

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl