Którędy na wprost? - trening marszu na orientację

2019-05-25 11:00
2019-05-25 13:00
Bydgoszcz, start: pętla tramwajowa Las Gdański
Pozostałe

Marsze, rajdy i biegi na orientację cieszą się coraz większą popularnością w naszym regionie. W ramach Bydgoski Festiwal Nauki masz niepowtarzalną okazję wraz z grupą Forest Gang Bydgoszcz napaść na Myślęcinek i znaleźć Zielone Punkty Kontrolne. Poznasz jednocześnie tajniki kresek, kółeczek czy trójkącików, które w języku kartograficznym mogą doprowadzić nas do celu. Dowiesz się również jak korzystać z kompasu i jak się nie zgubić. Gwarantujemy, że poznasz zakątki Myślęcinka, w których jeszcze nigdy nie byłeś.
Marsz startuje o godz. 11:00 z okolic pętli tramwajowej "Las Gdański" w Myślęcinku. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Możesz zabrać ze sobą psa.
Zapisy od 13 maja poprzez stronę www Bydgoskiego Festiwalu Nauki festiwalnauki.bydgoszcz.pl/wydarzenia/2018/2474-ktoredy-na-wprost-trening-marszu-na-orientacje
Więcej informacji pojawi się na stronie fb.com/forestgangbydgoszcz
fot. Studio Poduszka

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl