Wyspa Moniuszki - Świętujmy Rok wielkiego kompozytora

2019-05-05 18:00
Wyspa Młyńska
Wyspa Młyńska

Świętowanie w tym roku przeciągniemy aż do niedzieli 5 maja. W ten dzień Wyspa Młyńska zamieni się w Wyspę Moniuszkowską - tak Opera Nova chce w Bydgoszczy uczcić Rok Moniuszkowski. Będzie możliwość posłuchania występów chórów akademickich, dziecięcych, męskich, a także zapoznanie się z twórczością wielkiego kompozytora.
Dodatkowo, od godz. 12.00 do godz. 18.00 na Wyspie odbędzie się Biesiada Moniuszkowska – swoje stragany z regionalną żywnością zaprezentują lokalni producenci.
5 maja – Wyspa Moniuszki
Godz. 12.00, amfiteatr przy Operze Nova – przekrój z „Halki” Stanisława Moniuszki
Godz. 12.00- 18.00, Wyspa Młyńska - występy chórów, Biesiada Moniuszkowska
Godz. 17.00, amfiteatr przy Operze Nova – przekrój ze „Strasznego dworu” Stanisława Moniuszki

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl