Droga Bydgoszczy do Niepodległości

Ratusz
Konferencja
Ratusz

Konferencja odbędzie się 9 listopada o godzinie 17:00 w sali sesyjnej im. Jana Maciaszka Urzędu Miasta. Wszystkich zainteresowanych bydgoską historią już dzisiaj zapraszamy.
1.Krzysztof Drozdowski - ,,gen. Józef Dowbor-Muśnicki i jego związki z Bydgoszczą"
2.prof. nadzw. WSG dr Marek Chamot - "Gen. Stanisław Taczak - pierwszy głównodowodzący Powstania Wielkopolskiego 1918-1919"
3. Senator RP Andrzej Kobiak - ,,Święto Narodowe Powrót Bydgoszczy do Macierzy." Rola Leona Janty - Połczyńskiego.
4.dr Monika Opioła-Cegiełka - ,, Jan i Wincentyna Teska a Niepodległa Bydgoszcz".
Wydarzenie jest częścią Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości w Bydgoszczy.
Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszcz

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl