Sasha Strunin & Gary Guthman - "Women In Black"

2018-11-18 18:00
2018-11-18 21:00
Hala Pomp- Muzeum Wodociągów
Polecane
Hala Pomp- Muzeum Wodociągów

Festiwal "Muzyka u Źródeł"

To utrzymana w klimacie „jazz noir” muzyczna opowieść o przemianie młodziutkiej dziewczyny w świadomą kobietę i dojrzałą artystkę. Oczarowana światem Broadwayowskiej muzyki charyzmatyczna Sasha Strunin miała szczęście urodzić się artystycznym domu. Dorastała w atmosferze opery i teatru muzycznego, a także filmów i muzyki ze Złotego Wieku Hollywood, wśród których o kilka dekad wcześniej wyrastał zafascynowany okresem noir kompozytor i jazzman Gary Guthman. Jego znakomite kompozycje i nowoczesne aranżacje, będące połączeniem swingu i jazzu ze współczesnymi brzmieniami, wspierają wokalistkę w tej pięknej opowieści o kobiecości i składają się na wspaniałe muzyczne widowisko.
Wystąpią:
Sasha Strunin – śpiew
Gary Guthman – trąbka
Bogusław Kaczmar – fortepian
Adam Cegielski – kontrabas
Sebastian Frankiewicz – perkusja
Miejsce koncertu:
zabytkowa hala pomp wodociągowych - obecnie Muzeum Wodociągów - ul. Gdańska 242 w Bydgoszczy.
Bilety można nabyć na stronie www.ticketmaster.pl/event/muzyka-u-zrodel-gary-guthman-quartet-sasha-strunin-bilety/8701
oraz w sieci salonów Empik oraz w sklepach Saturn i Media-Markt.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl