Wycieczka śladami tajemnic parku

2018-11-04 14:00
Park Myślęcinek
Park Myślęcinek

Myślęcinek jako park powstał w latach 70., jednak historia jego terenów i tego, co się na nich znajdowało, sięga ubiegłych wieków. Spacerując po nim nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, jak wiele tajemnic skrywa. Chcemy pokazać park od kuchni i zabrać wszystkich chętnych w miejsca, o których nie wszyscy wiedzą. Dlatego zapraszamy na trzy niezwykłe wycieczki z przewodnikiem.
W niedzielę 4 listopada natomiast wyruszymy na objazd szlakiem tajemnic Myślęcinka. Takiej wycieczki w parku jeszcze nie było! Zapraszamy do odwiedzin miejsc, do których podczas spacerów rzadko się dociera. Sprawdzimy, gdzie przebiega 18. Południk, zobaczymy stary wiadukt, obejrzymy wspaniały widok na Bydgoszcz, zajrzymy do Hotelu „Pałac”, a na koniec usiądziemy przy ognisku w Ośrodku Rekreacji Konnej i posłuchamy opowieści o starym browarze, którego ruiny stoją po przeciwnej stronie drogi, a do którego ze względów bezpieczeństwa wejść nie wolno. A wszystko to pod opieką przewodnika. Startujemy o godzinie 11, objazd potrwa ok. 2,5 godz. Maksymalna liczba uczestników to 40 osób. Koszt to 20 zł od osoby. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.myslecinek.pl.
Bilety na wszystkie imprezy można kupić za pośrednictwem portalu tickeo.pl. Dodatkowo, wejściówki na pierwszą z imprez będą dostępne także tuż przed rozpoczęciem wycieczki u przewodnika, a na dwie pozostałe- w kasie zoo w godzinach jej działania (wtorek-niedziela 10-17).

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl