Ponownie w Światłowni - Rado Barłowski

2018-11-24 20:00
Światłownia
Światłownia

Pokochałem Bydgoszcz i Światłownię od pierwszego spotkania.
Cieszę się ogromnie, że ponownie będę miał zaszczyt Tam wystąpić i zaśpiewać moje piosenki.
Na scenie pojawi się również gościnnie Jan Wietrzycki.
Zapraszam bardzo serdecznie. Do zobaczenia.
Rado Barłowski -sentymentalny miłośnik Karpat i karpackiego Pogórza. Syn i wnuk Przewodnika Beskidzkiego. Z wykształcenia kulturoznawca o specjalności Kultura Krajów Karpackich. Śpiewający poeta, którego piosenki najlepiej brzmią w górach, przy ogniu, herbacie w blaszanym kubku i bez prądu. Muzyczny samouk. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na największych ogólnopolskich przeglądach piosenki turystycznej. Między innymi jest tegorocznym laureatem Nagrody im. Wojtka Belona na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie.
Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl