Zobacz jak zmienia się przemysłowe serce miasta

Miejsce, w którym pracuje ponad 4 tysiące osób, a jego wielkość odpowiada ponad 260 boiskom piłkarskim – na ulicy Mostowej została otwarta wystawa fotograficzna o tym jak zmienił się Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Wystawa potrwa do piątku, 30 sierpnia.

Mieszkańcy, od wczoraj mogą oglądać fotografie przedstawiające przemysłowe centrum miasta. To tutaj swój biznes otwierają lokalni przedsiębiorcy, a także międzynarodowe korporacje. To wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy jest miejscem pracy ponad 4 tysięcy osób.  Powierzchnia parku wynosi 287 hekatrów, którą obecnie zajmuje ponad 130 firm.

Ale Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny to także miejsce gdzie można spędzić wolny czas. W BPPT odbywały się już koncerty, wyścigi rolkarskie, do odwiedzin zaprasza także Exploseum - Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg. W parku znajduje się 7 km ścieżek rowerowych, z której chętnie korzystają nie tylko rowerzyści, ale także rolkarze.

Wystawę fotografii przedstawiających Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny można oglądać do piątku, 30 sierpnia.