#JestPraca, są szkolenia – zapraszamy na dni kariery w BARR

Myślisz o rozwijaniu własnej kariery zawodowej? Szukasz zatrudnienia i przyda Ci się dodatkowa wiedza oraz umiejętności w zakresie poruszania się po rynku pracy? Skorzystaj ze wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Szukaj ofert pracy u lokalnych pracodawców w zakładce #JestPraca i weź udział w szkoleniach online i konsultacjach, które pomogą Ci lepiej zarządzać swoją karierą i przygotować się do procesu rekrutacji. Obowiązuje rejestracja.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego już od kilku miesięcy prowadzi akcję informacyjną #JestPraca. Inicjatywa ma na celu z jednej strony wsparcie przedsiębiorców z Bydgoszczy i regionu w poszukiwaniu pracowników, z drugiej pomoc osobom bezrobotnym lub chcącym zmienić pracę w znalezieniu zatrudnienia.

W ramach akcji na stronie internetowej BARR dostępna jest specjalna zakładka #JestPraca, w której na bieżąco publikowane są informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach pozyskane od lokalnych pracodawców. Na liście ofert wciąż pojawiają się nowe pozycje – obecnie to niemal 140 wakatów na ponad 50 różnych stanowiskach, zgłoszonych do BARR przez pracodawców z Bydgoszczy i regionu.

Wsparcie online dla osób szukających pracy
Oprócz udostępniania informacji o lokalnych ofertach pracy, BARR przygotowała także propozycję cyklu szkoleń online ukierunkowanego na tematykę rynku pracy, sposobów poszukiwania zatrudnienia, przygotowania CV i listu motywacyjnego, a także umiejętności przydatnych podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Przez cały marzec można również wziąć udział w konsultacjach online w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych, które prowadzone są przez specjalistów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.
Zarówno szkolenia, jak i konsultacje są dla uczestników bezpłatne. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na każde z proponowanych wydarzeń poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do udziału w marcowych wydarzeniach BARR, poświęconych poszukiwaniu pracy i rozwijaniu swojej kariery! Szczegóły znajdują się na stronach poszczególnych wydarzeń:
•    Konsultacje online dokumentów aplikacyjnych (1-31.03.2021)
•    Zarządzanie karierą (15.03.2021)
•    Tworzenie profesjonalnego CV (16.03.2021)
•    Tworzenie profesjonalnego listu motywacyjnego (17.03.2021)
•    Efektywna rozmowa kwalifikacyjna (18.03.2021)
•    Kanały poszukiwania pracy (19.03.2021)

Kontakt:
Akcja #JestPraca - Katarzyna Tomaszewska-Dobosz, tel. +48 885 508 950, katarzyna.tomaszewska@barr.pl
Szkolenia - Maciej Górecki, tel. +48 885 550 233, maciej.gorecki@barr.pl