Bydgoszcz wśród Top Atrakcji – oddaj głos

Trwa szósta edycja plebiscytu na Top Atrakcje. Eliminacje potrwają do 8 maja. Liczy się każdy głos. Zachęcamy internautów do glosowania.

Bydgoszcz znalazła się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. To plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce organizowany po raz szósty przez portal PolskieSzlaki.pl. W ramach plebiscytu internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017, które polecane będą na letnie wyjazdy. Rywalizacja prowadzona jest w pięciu głównych kategoriach: Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy. Głosy oddajemy TUTAJ.

Plebiscyt złożony jest z dwóch etapów – eliminacji i głosowania finałowego. Eliminacje trwać będą do 8 maja, a finał odbędzie się od 9 do 23 maja. Głosować może każdy internauta, bez rejestracji, a na głosujących w finale będą czekały upominki od organizatora plebiscytu.

PolskieSzlaki.pl to popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje i ciekawe miejsca w Polsce.