Modernizacja chodnika i zjazdu wzdłuż posesji usytuowanej przy ul. Lelewela 39

W dniu 17 września 2013 r. Miasto Bydgoszcz podpisało z mieszkańcami kolejną umowę na wspólną realizację zadania publicznego w trybie inicjatywy lokalnej (program 25/75).

Tym razem umowa dotyczy modernizacji chodnika i zjazdu wzdłuż posesji usytuowanej przy ul. Lelewela 39 w Bydgoszczy. Zgodnie z dokumentacją projektową kolor oraz szerokość chodnika będą stanowiły kontynuację istniejącej nawierzchni przed nieruchomością przy ul. Lelewela 37.

Wnioskodawcom przedmiotowego zadania publicznego życzymy powodzenia!!!

25 października 2013 r. - firma wyłoniona przez wnioskodawcę rozpoczęła realizację kolejnego zadania publicznych w ramach programu inicjatyw lokalnych (programu 25/75).

Roboty budowlane dotyczą modernizacji chodnika i zjazdu wzdłuż nieruchomości przy ul. Lelewela 39.

Liczymy, że obecnie panująca sprzyjająca pogoda utrzyma się jak najdłużej.

ukończona inwestycja przy ul. Lelewela

Ukończona inwestycja przy ul. Lelewela

25 listopada 2013 r. - Zakończono realizację wspólnej z Miastem inwestycji polegającej na modernizacji chodnika i wjazdu ulicy Lelewela na wysokości nieruchomości nr 39.

W ramach przedmiotowego zadania wymieniona została nawierzchnia chodnika i wjazdu ulicy Lelewela na kostkę POL-BRUK.
Całkowity koszt inwestycji wyniósł niecałe 8600 zł, z czego Miasto Bydgoszcz pokryło 75% wartości. Pozostałe 25% wartości inwestycji pokryli wnioskodawcy zadania.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY BEZUSTERKOWEGO UŻYTKOWANIA NOWEGO CHODNIKA I WJAZDU.