Budowa ogrodu fitness do ćwiczeń na wolnym powietrzu przy ul. Marii Konopnickiej.

Inwestycja polega na budowie ogrodu fitness do ćwiczeń na wolnym powietrzu przy ul. Marii Konopnickiej w Bydgoszczy;

W dniu 13 listopada 2013 r. Miasto Bydgoszcz podpisało z mieszkańcami kolejną umowę na wspólną realizację zadania publicznego w trybie inicjatywy lokalnej (program 25/75).

Tym razem umowa dotyczy budowy ogródka fitness, który powstanie przy ul. Marii Konopnickiej w Bydgoszczy.

Wnioskodawcy przedmiotowego zadania życzymy powodzenia i warunków atmosferycznych pozwalających na szybkie zakończenie inwestycji!

2 grudnia 2013 r. - Zakończono roboty budowlane związane  z realizacją ogrodu fitness przy ul. Marii Konopnickiej w Bydgoszczy.

Ogród przy ulicy Marii Konopnickiej jest drugim tego typu obiektem zrealizowanym wspólnie z Miastem Bydgoszcz, w ramach programu inicjatyw lokalnych 25/75.

Zrealizowana inwestycja budowy ogródka fitness