We wtorek 21 listopada 2017 r. w Ratuszu odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące inicjatywy lokalne - Program "25/75" za rok 2016. W spotkaniu zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, udział wzięli wnioskodawcy projektów, przewodniczący rad osiedli oraz członkowie komisji ds. inicjatyw lokalnych. Prezydent Miasta Rafał Bruski wręczył mieszkańcom pamiątkowe statuetki:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Stowarzyszenie Budowy Ulicy Przyleśnej" oraz stowarzyszenia pn. "Stowarzyszenie Budowy Utwardzenia Pobocza i Chodnika przy Ulicy Nakielskiej i Tetmajera" statuetki odebrał przedstawiciel obu stowarzyszeń, Pan Sławomir Berent:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Stowarzyszenie budowy ulicy Księżycowej" statuetkę odebrał przedstawiciel stowarzyszenia Pani Barbara Parucka:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Stowarzyszenie na budowę drogi wewnętrznej z miejscami parkingowymi i częściowym ogrodzeniem oraz obiektami infrastruktury technicznej" statuetkę odebrał przedstawiciel stowarzyszenia Pan Jerzy Pangowski:

W imieniu stowarzyszenia pn.: "Budowa ul. Kuczmy" statuetkę odebrał członek stowarzyszenia Pan Michał Jeleń:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Inicjatywa Obywatelska" statuetkę odebrał przedstawiciel stowarzyszenia Pan Zdzisław Pawłot za realizację ulicy Wiosennej:

Statuetkę otrzymali również mieszkańcy Bydgoszczy Pan Piotr Budka i Pan Jerzy Budka, za realizację części ulicy Brzechwy i części ulicy Szafirowej:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Stowarzyszenie na rzecz przebudowy ulicy Darłowskiej w Bydgoszczy" statuetkę odebrał przedstawiciel stowarzyszenia Pan Piotr Markowski:

W imieniu stowarzyszenia pn. "Budowa ul. Kosińskiego" statuetkę odebrał przedstawiciel stowarzyszenia Pani Teresa Zwiewka:

Statuetkę otrzymali również mieszkańcy Bydgoszczy Pani Małgorzata Nowak i Pan Dominik Nowak, za realizację zatok parkingowych w pasie drogowym ul. Biziela:

Na koniec spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie:

Mieszkańcom jeszcze raz gratulujemy zaangażowania oraz dziękujemy za znaczący wkład w rozwój naszego Miasta.