logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Wieczór z kabaretem - spotkania pełne humoru
W czwartek, 18 lipca zapraszamy na występ Kabaretu Chyba. Formacja zaprezentuje swoje najlepsze skecze w amfiteatrze przy Operze Nova. Wstęp wolny.


Artyści wystąpią w ramach wakacyjnego cyklu „Wieczór z kabaretem”. Formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. I miejsce w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich PAKA w 2010 roku,. Na scenie zobaczymy najlepsze skecze i dużą dawkę doskonałej improwizacji. 

To nie koniec kabaretowych emocji zaplanowanych na tegoroczne wakacje - w pierwszy czwartek sierpnia (1 sierpnia) przed publicznością wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany satyryk jest także współautorem wielu spektakli estradowych, poetą, autorem tekstów piosenek, gitarzystą i reżyserem. W 2011 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Artysta znany jest z błyskotliwych tekstów i trafnych obserwacji rzeczywistości. W programie, który zaprezentuje w Bydgoszczy, oprócz inteligentnej satyry i humoru, znajdą się też piosenki.

Ostatnim spektaklem w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem” będzie występ Kabaretu Jurki. Formacja z Zielonej Góry powstała od 1994 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. To czwórka scenicznych indywidualności, którzy doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. 

Wieczór z kabaretem, amfiteatr nad Brdą, zawsze o godz. 19.00. Wstęp wolny.  

18.07.2019 Kabaret Chyba

1.08.2018 Andrzej Poniedzielski

22.08.2018 Kabaret Jurki