POLISHOPA 2021

Już po raz 8 w Bydgoszczy odbędzie się POLISHOPA Design Thinking Conference. Najlepsi praktycy i pasjonaci projektowania usług, produktów i interakcji opowiedzą o swoich doświadczeniach i wyzwaniach w myśleniu projektowym. Partnerem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz.

W trakcie dwóch dni konferencji online (20 i 21 września 2021r.) wystąpią najlepsi praktycy i pasjonaci projektowania usług, produktów i interakcji. Podczas wystąpień opowiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking i przedstawią case-study na międzynarodowym poziomie.

Swoje prelekcja wygłoszą:
●    Dawid Lach – Santander Bank Polska i Monika Banach – Symetria UX
●    Artur Urbański - Hycom
●    Tomasz Żmuda - Morele.net,
●    Anca del Rio - The Digital Aid Project (Szwajcaria),
●    Kasia Młynarczyk - Socjomania,
●    Katarzyna Szczesna – Design Mentorship,
●    Przemysław Mroczek - Seniorapp.pl,
●    Karen Hold - The Design Gym (USA).

W tym roku konferencja odbywa się w modelu hybrydowym. Prelegenci wystąpią ze specjalnie zaaranżowanego studia w Bydgoszczy, a uczestnicy połączą się online.

POLISHOPA 2021 to w tym roku:

•    2 dni konferencji online,
●    wśród prelegentów praktycy z Polski i świata,
●    panel dyskusyjny kończący każdy dzień konferencji,
●    moderowany networking,
●    giełda kooperacyjna organizowana wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A,
●    warsztaty online(22.09).

Z myślą o rozwoju współpracy biznesowej, odbędzie się giełda kooperacyjna współorganizowana z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego. Adresowana jest do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem Design Thinking i Service Design we wspieraniu rozwoju innowacyjności oraz poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań w działaniu. Zapisy na giełdę - polishopa-2021-online-business-match.b2match.io

Konferencja POLISHOPA to platforma wymiany wiedzy dla wszystkich:
●    praktyków, pasjonatów DT, SD,
●    z działów projektowych,
●    z działów B+R,
●    zajmujących się User Experience, Customer Experience
●    liderów zmian
●    przedstawicieli sektora MŚP, edukacji.

Networking skierowany jest do szerokiego spektrum osób reprezentujących różne profesje, firmy, organizacje, czy freelancerów zainteresowanych dzieleniem się wiedzą, doświadczeniem i poszukiwaniem partnerów do współpracy.

Więcej informacji oraz harmonogram na www.polishopa.pl.

Partnerem i współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz.