Ostatnia szansa na „Klub kawalerów”

Po prawie 10 latach od premiery kultowa komedia „Klub kawalerów” w reż. Łukasza Gajdzisa znika z afisza Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Setny i zarazem ostatni raz widzowie będą mogli obejrzeć spektakl o przygodach zagorzałych kawalerów 1 lutego 2020 roku w Operze Nova. Bilety można kupić w kasie teatru i przez internet.

„Klub kawalerów” w reż. Łukasza Gajdzisa to współczesna adaptacja ponad stuletniego tekstu autorstwa Michała Bałuckiego. Bohaterami komedii jest sześciu mężczyzn, którzy zakładają elitarny klub, by uniknąć ożenku. Co się stanie gdy pojawi się w nim kobieta a nawet cztery? Nic już nie będzie takie samo. Obietnica wiecznego kawalerstwa zawiśnie na włosku.
Zabawna historia relacji damsko-męskich, stworzona przez aktorów bydgoskiej sceny, bawi publiczność od blisko dekady. To jedna z najdłużej granych komedii na bydgoskiej scenie, wielokrotnie nagradzana przez publiczność owacjami na stojąco. W 2012 roku „Klub kawalerów” w reż. Łukasza Gajdzisa zdobył Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia w 2012 roku.

Od premiery, która odbyła się w grudniu 2010 roku, spektakl zagrano 99 razy. W lutym 2020r. odbędzie się setne i zarazem ostatnie wystawienie tej sztuki.
Na huczne pożegnanie tytułu Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza 1 lutego 2020 roku… do Opery Nova. To właśnie tam, na dużej scenie, podziękujemy twórcom spektaklu, który bawił bydgoszczan przez lata.

Jubileuszowy i ostatni pokaz „Klubu kawalerów” w reż. Łukasza Gajdzisa odbędzie się 1 lutego 2020 roku (sobota) o godz. 19.00 w Operze Nova w Bydgoszczy.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bydgoszczy (bilety@teatrpolski.pl; +48 52 339 78 18; +48 885 60 70 90) oraz poprzez stronę www.teatrpolski.pl (zakładka KUP BILET).

Szczegóły na www.teatrpolski.pl

Fot. Marta Mróz