Nowy magazyn „Bydgoszcz Informuje” – co się dzieje w mieście

Zapraszamy do ponad stu miejsc, w których można już wziąć darmowy, nowy numer „Bydgoszcz Informuje”. W nim, na okładce „Ster na Bydgoszcz”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca. Sztandarowa, wodna impreza w naszym mieście to dwa dni doskonałej zabawy na Brdzie i Wyspie Młyńskiej. Kulminacyjnym punktem, jak zawsze, jest Wielki Wyścig Butelkowy.

W nowym magazynie przypominamy także, że 1 czerwca rozpoczyna się rywalizacja o miano Rowerowej Stolicy Polski. Tegoroczna edycja została poszerzona i ścigać się w będą w liczbie wykręconych kilometrów nie tylko mieszkańcy miast prezydenckich, ale także gminy. Które z nich zostaną rowerowymi stolicami, dowiemy się 30 czerwca.

W „Bydgoszcz Informuje” piszemy także o coraz piękniejszym Kanale Bydgoskim, otwarciu odnowionego odcinka bulwarów nad Brdą i złotym jubileuszu VII Liceum Ogólnokształcącego. Seniorów zapraszamy do udziału w międzypokoleniowej Senioradzie i wielkim Przemarszu Kapeluszowym

O swojej pracy w wodnej policji opowiada srebrny medalista olimpijski w wioślarstwie, Miłosz Bernatajtys. Jest też portret najbardziej znanego głosu bydgoskiego żużla. Jerzy Matuszak od 30 sezonów pracuje jako spiker na stadionie Polonii.

Lista miejsc, w których można znaleźć „Bydgoszcz Informuje – TUTAJ. Więcej wiadomości z miasta na portalu bydgoszczinformuje.pl