Marzy Ci się start-up? Weź udział w konferencji i zacznij działać

Szukasz inspiracji? A może chcesz założyć własny start-up? Weź udział w bezpłatnej konferencji, na której dowiesz się jak odnieść sukces w biznesie, a także jak sprzedawać z przyjemnością. Konferencja „Start Up Bydgoszcz” odbędzie się 25 lutego (wtorek) w restauracji Sowa przy ul. Mostowej. Obowiązują zapisy.

W tym roku znany już cykl konferencji "Start-Up Bydgoszcz!" skupi się na tym, jakie kompetencje miękkie powinien posiadać przedsiębiorca. Zaproszeni goście odpowiedzą na pytania dot. planowania w biznesie, osiągania celów, czynników wpływających na biznesowy sukces, a także o sprzedaży "z przyjemnością".

Jeśli zatem myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji, by rozwinąć swój biznes - dołącz do uczestników "Start-Up Bydgoszcz!". Wydarzenie odbędzie się 25 lutego 2020 r. w godz. 17.00-22.00 w Restauracji Sowa, przy ul. Mostowej (Sala Waniliowa). Po części merytorycznej nie zabraknie też czasu i przestrzeni na start-upowy networking.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja i pobranie biletu wstępu. Link TUTAJ. evenea.pl/event/start-up-kompetencje-miekkie

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu "Akcja Akceleracja!", który realizuję Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w partnerstwie z Porozumieniem Bydgoskich Biur Karier oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Program wydarzenia
17.00 - powitanie i prezentacja instrumentów wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
17.30 - Agata Goba, aberGERne.pl, Jak w Polsce sprzedawać z przyjemnością i to po niemiecku?
18.00 - Krystyna Polek. Pozytywna, Jakie czynniki mają wpływ na nasz sukces w biznesie i nie tylko
18.30 - przerwa
18.40 - Anna Rusiniak, Adpromo, Marketing - między planem a spontanem
19.10 - Natalia Pulczyńska, nataliapulczynska.pl, instytutmotywacji.pl, Jak skutecznie osiągać cele? - Twój klucz do efektywności w biznesie