Magda Steczkowska zaśpiewa kolędy na jarmarku świątecznym

Najbliższy weekend na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym będzie pełen muzycznych atrakcji. Na żywo wystąpi Magda Steczkowska i wielu innych artystów. Dla najmłodszych pokaz rzeźbienia w lodzie, spektakle oraz wyjątkowe spotkanie z Gwiazdorem. Zapraszamy na Mostową!

Bydgoski Jarmark od 6 grudnia przyciąga tłumy bydgoszczan. Na ulicy Mostowej unosi się aromat tradycyjnego grzańca, korzennych pierników i innych świątecznych potraw. Na odwiedzających czekają gorąca czekolada, grzaniec z goździkami, tradycyjny barszcz czerwony, wędliny, pierogi, wędzone ryby i zdrowe miody. Na jarmarku kupimy także świąteczne rękodzieło – bomki, ozdoby, zabawki i wiele innych.

W najbliższy weekend nie zabraknie występów artystycznych, spektakli i koncertów dla dzieci, a także pokazu rzeźbienia w lodzie. W sobotę, 14 grudnia na scenie wystąpi Magdalena Steczkowska, która zaśpiewa kolędy i pastorałki. Początek o godz. 17-stej, zaraz po artystce zobaczymy na scenie duet Czarnecki&Gierek ze swoim świątecznym repertuarem.

W weekend zapraszamy także rodziny z dziećmi na wyjątkowe spektakle dla najmłodszych – w sobotę „Mikołajki ze śnieżnej bajki”, o godz. 14.30, a następnego dnia „Grincz a co z Mikołajem?”, o godz. 15.30 przeniosą nas w bajkowy świat.  Siostry Wajs i Stonoga zapraszają w niedzielę, o godz. 17.15 na koncert dla dzieci. Na Moście Staromiejskim zobaczymy także Gwiazdora oraz jego pomocników- Elfy.

Na Placu Teatralnym znajduje się zimowe wesołe miasteczko, wśród atrakcji, ekspres polarny,  kryształowy pałac z labiryntem, mały rolercoster, kula śnieżna oraz gry zręcznościowe. Wstęp za atrakcje jest biletowany.

Bydgoski Jarmark Świąteczny:
poniedziałek – piątek, godz. 13.00 - 20.00