Food trucki przyjeżdżają do Bydgoszczy

Już w najbliższy weekend, 19 i 20 września na Placu Solnym odbędzie się VI Festiwal Smaków Food Trucków. Zapowiada się kulinarny popis dla wszystkich smakoszy.

Mieszkańców Bydgoszczy czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na Plac Solny przy ul. Grodzkiej przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi. Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. To będzie okazja, żeby spróbować pysznych deserów, kuchni europejskiej lub egzotycznych przysmaków z odległych stron świata.

Dodatkowo, na głodnych (przygód) gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Zostanie wygospodarowana również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Zapraszamy na Plac Solny już 19 i 20 września. W sobotę jemy od 12:00 do 21:00, w niedzielę - od 12:00 do 20:00. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia, link TUTAJ.